Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

FOTO/ Kështu këndohet himni! Ja kush është tifozja e Uellsit, e cila “mahniti” botën me pasionin e saj

FOTO/ Kështu këndohet himni! Ja kush është tifozja e

Këndimi i himnit kombëtar përpara një ndeshjeje në Kupën e botës është një nga momentet më të veçanta dhe më emocionuese për shtetet pjesëmarrës në këtë kompeticion futbollistik.

Megjithatë, duket se ka nga ata tifozë, të cilët japin gjithçka vetëm për të kunguar himnin e shtetit të tyre. E tillë ishte një grua me origjinë nga Uellsi, e cila ka tërhequr vëmendjen e botës teksa këndonte himnin.

FOTO/ Kështu këndohet himni! Ja kush është tifozja e

Kamerat e fokusuan teksa ajo këndonte me shpirt, e ndërsa nga sytë i rridhnin lot emocionesh. Komentet në rrjetet sociale ishin të shumta, teksa të gjitha e përgëzojnë për pasionin e saj, duke e cilësuar si “imazhi i këndimit të himnit”.

Gruaja është identifikuar si Dwynwen Morgan, një producent radioje nga Gwynedd dhe ajo është e famshme pasi gjithmonë e ndjek kombëtaren e saj në çdo ndeshje duke dhënë maksimumin jo vetëm për të kënduar himnin por edhe për t’i dhënë zemër skuadrës në fushë.

FOTO/ Kështu këndohet himni! Ja kush është tifozja eFOTO/ Kështu këndohet himni! Ja kush është tifozja e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore