Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

FOTO/ Futbollistit të njohur italian i nxjerrin fotot nudo, pas i hakërojnë telefonin

FOTO/ Futbollistit të njohur italian i nxjerrin fotot nudo, pas i

Mesfushori i Sassuolo-s dhe Italisë, Davide Frattesi ka njoftuar se telefoni i tij është hakuar pasi publikoi një selfie krejtësisht të zhveshur në Instagram.

Në llogarinë e tij në Instagram u postua një foto e tij nudo por ajo u fshi shpejt dhe Frattesi publikoi një mesazh për të shpjeguar plotësisht situatën.

Më falni djema, por dikush më ka hakuar në një farë mënyre telefonin dhe kjo fotografi është publikuar… Më falni!

Por sërish njerëzit nxituan ta ruanin foton e tij dhe ajo tani është bërë virale në rrjetet sociale. 

FOTO/ Futbollistit të njohur italian i nxjerrin fotot nudo, pas i

FOTO/ Futbollistit të njohur italian i nxjerrin fotot nudo, pas i

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore