Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Formacionet zyrtare/ PSG - Manchester United, Chelsea-Sevilla

Formacionet zyrtare/ PSG - Manchester United, Chelsea-Sevilla

2 muaj nga fundi i një edicioni të pazakontë, rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm për klube. Champions League luan sfidat e para në grupe sot, ku nuk mungojnë përplasjet e forta prej fillimit.

Chelsea do të presë në shtëpi spanjollët e Sevillas.

Lodinezët do të kërkojnë fitoren për ta nisur me këmbën e mbarë Championsin.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Mendy; James, Thiago Silva, Zouma, Chilwell; Kanté, Jorginho; Pulisic, Havertz, Mount; Werner.

Sevilla: Bono; Jesús Navas, Diego Carlos, Sergi Gómez, Acuña; Gudelj, Fernando, Rakitic; Suso, De Jong, Ocampos.

PSG-Manchester United, formacionet

Paris Saint-Germain dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Formacionet zyrtare:

PSG: Navas, Kimpebe, Mbappe, Neymar, Di Maria, Danilo, Kurzawa, Herrera, Diallo, Florenzi, Gueye.

Machester United: De Gea, Lindelof, Martial, Rashford, Fred, Bruno Fernandes, Shaw, Alex Telles, Wan-Bissaka, Tuanzebe, McTominay.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore