Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Formacionet e mundshme! Spanja dhe Franca kërkojnë triumfin në Ligën e Kombeve (Foto)

Formacionet e mundshme! Spanja dhe Franca kërkojnë triumfin në

Iberikët vijnë në këtë përballjes pasi mundën 2-1 Italinë, ndërsa Franca mposhti 3-2 Belgjikën. Më poshtë keni formacionet e mundshme të supersfidës. 

Formacionet e mundshme! Spanja dhe Franca kërkojnë triumfin në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore