Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Fituan ndeshjen/ Lojtari ngre peshë në ajër arbitrin si trofe (VIDEO)

Fituan ndeshjen/ Lojtari ngre peshë në ajër arbitrin si trofe

Lojtari Josaia Raisuqe ishte shumë i ngazëllyer kur mbaroi ndeshja dhe ekipi i tij korri fitoren.

Lojtari i regbise nuk mund të mendonte për asgjë tjetër përveçse të ngrinte arbitrin në krahë si një trofe.

Shokët e tij të skuadrës nuk bënë asnjë veprim dhe ai u përjashtua nga gjyqtari.

Trajneri i tij gjithashtu e konsideroi si veprim të pafalshëm nga ana e lojtarit të tij, megjithatë janë gjëra që ndodhin. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore