Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Festimi më i çuditshëm/ Futbollisti detyron lojtarët të mbajnë "distancë sociale" pas golit (VIDEO)

Festimi më i çuditshëm/ Futbollisti detyron lojtarët

James Maddison festoi me ‘distancë sociale’ dhe dhuroi një moment gazmor gjatë përballjes së Leicester City me Southampton.

Leicesteri arriti të fitojë me rezultat 2-0 ndaj Southamptonit në ndeshjen e javës së 19-të në Premier League.

Golat për ekipin e trajnerit Brandan Rodgers u shënuan nga James Maddison (37’) dhe Harvey Barnes (90+).

Megjithatë, goli i anglezit Maddison ‘vodhi’ gjithë vëmendjen e takimit.

Maddison festoi me stil pasi hapi rezultatin në King Power Stadium të shtunën në mbrëmje, duke i këshilluar bashkëlojtarët e tij të mbajnë ‘distancë sociale’ pas protokolleve të reja të coronavirusit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore