Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit, fqinjët spiunojnë legjendën e Manchester-it (FOTO)

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit,

Legjenda e Manchester United, Paul Scholes zhvilloi një festë të madhe për 21-vjetorin e lindjes së djalit. Mirëpo, ajo që vihet re nga foto është se festa u zhvillua duke shkelur të gjitha rregullat anti-Covid.

Trajneri i futbollit nuk pyeti për rregullat e vendosura, edhe pse në veri-perëndim të Anglisë ishin vënë masat e bllokimit për 4.5 milionë banorë.

Ishin fqinjët ata që denoncuan rastin, duke bërë me dije se festa nisi në orën 7 pasdite dhe vazhdoi deri në orën 2 e 30 të mëngjesit.

Ditëlindja e Arron u zhvillua në vilën 3.5 milionë paund, ndërsa fotot u publikuan nga miqtë e 21-vjeçarit.

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit,

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit,

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit,

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit,

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit,

Festë të çmendur për ditëlindjen e djalit,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore