Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i Napolit, plagosen qindra të tjerë

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i

Festa për fitimin e titullit kampion, që popullit napolitan i mungonte prej vitit 1990, është kthyer në tragjedi.

Një 26-vjeçar ka ndërruar jetë pas një goditjeje me armë zjarri gjatë festimeve të çmendura.

La Repubblica a raporton se i riu u plagos dhe u transportua menjëherë në spital. Por nuk ia doli t’i mbijetonte plagëve.

Ndërkohë, La Stampa shkruan se rreth 200 tifozë të Napolit janë plagosur gjatë festimeve të fitimit të Serie A.

Barazimi 1-1 në Friuli përballë Udineses, solli zyrtarizimin e skuadrës së Spallettit kampione Italie pesë javë përpara mbylljes së sezonit.

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i

Festa kthehet në tragjedi! Ndërron jetë tifozi 26-vjeçar i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore