Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Çfarë po ndodh me sulmuesit e PSG? Neymar dhe Icardi trembin tifozët me maskë oksigjeni (FOTO)

Çfarë po ndodh me sulmuesit e PSG? Neymar dhe Icardi trembin

Sulmuesi Mauro Icardi dhe Neymar kanë trembur tifozët e PSG-së mbrëmjen e djeshme, përmes fotove që kanë publikuar në Instastory.

Sulmuesi argjentinas dhe ai brazilian u shfaqën në foto me një maskë oksigjeni. Këto foto shqetësuan shumë tifozë, pasi duke qenë në këto kohë pandemie maska oksigjenit tregon gjendje jo të mirë shëndetësore.

Pasi tifozët konsideruan një rast të mundshëm të covid-19, Icardi vazhdoi të sqaronte se ai i ka pajisjet në shtëpi dhe i përdor ato për të ndihmuar në luftimin e lëndimeve. Po ashtu mendohet të jetë edhe për Neymar, pasi edhe ai është i lënduar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore