Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Eto’o përzgjedh pasuesin e vetëm të Lionel Messit te Barcelona: Ai është e ardhmja

Eto’o përzgjedh pasuesin e vetëm të Lionel Messit te

Pak lojtarë e gëzojnë cilësinë që kishte Samuel Eto’o dhe kur shikojnë të ardhmen e ish-klubit Barcelonës, kamerunasi beson se Ansu Fati është ylli i tyre i ardhshëm i madh dhe njeriu që do të pasojë Lionel Messin.

Koha e argjentinasit në Camp Nou nuk ka mbaruar edhe pse ai nuk ka vazhduar ende kontratën e tij me klubin, megjithatë ish-shoku i tij i skuadrës beson se gjashtë herë fituesi i Topit të Artë do ta rinovojë atë.

“Unë mendoj se Ansu Fati është e ardhmja e Barcelonës,” ka shpjeguar Eto’o në një intervistë për SPORTbible.

“Ai është duke bërë gjëra të mahnitshme, kështu që unë mendoj se klubi me të vërtetë ka nevojë ta vlerësojë atë dhe të kujdeset shumë më mirë për të”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore