Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Enis Bardhi si Messi, ylli shqiptar shënon super gol në kampionatin spanjoll (VIDEO)

Enis Bardhi si Messi, ylli shqiptar shënon super gol në kampionatin

Levante është duke barazuar 1-1 me Real Valldolidin në kuadër të 1/18 së Kupës së Mbretit.

Valladolid kaloi fillimisht në epërsi në minutën e 13-të me anë të Toni, që mori një asist nga Kike.

Por, Levante reagoi shpejt dhe i barazoi shifrat në minutën e 23-të.

Ishte Enis Bardhi që realizoi një super gol  nga gjuajtja e lirë alla "Messi" për t’i barazuar shifrat në 1-1.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore