Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Emoji me cigare/ Lazio zyrtarizon trajnerin e ri me një postim unik: Të gjithë e njohin

Emoji me cigare/ Lazio zyrtarizon trajnerin e ri me një postim unik:

Maurizio Sarri është zyrtarisht trajneri i ri i Lazio. Pas një tratative të gjatë me në fund tekniku toskan ka pranuar ofertën e presidentit Lotito për të firmosur një kontratë deri në qershor 2023.

Klubi kryeqytetas ka gjetur një mënyrë unike për të bërë publike këtë akord, një postim në faqen zyrtare ku shfaqej vetëm një cigare, e shoqëruar më pas me komentin: Kush ka për të ndezur?.

Sarri merr në këtë mënyrë vendim e Simone Inzaghi dhe rikthehet në stol pas një viti pushim.

Emoji me cigare/ Lazio zyrtarizon trajnerin e ri me një postim unik:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore