Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ekipi belg nuk e la të largohej, lojtari shfaqet në stërvitje me fanellën e rivalëve të përjetshëm

Ekipi belg nuk e la të largohej, lojtari shfaqet në stërvitje me

Didier Lamkel Ze ka thënë se 'e humbi toruan për një moment' ndërsa ai u kërkoi falje të tifozëve Royal Antwerp pasi ai luftoi me stafin e sigurisë në fushën e stërvitjes teksa kishte veshur fanellën e rivalëve të përjetshëm, Anderlecht.

Lamkel Ze thuhet se po bën presion për një lëvizje në skuadrën greke Panathinaikos këtë muaj dhe ai duket se e do me çdo kusht këtë.

Duke veshur një fanellë të Anderlecht me emrin e Yannick Bolasie në anën e pasme, lojtari kamerunas u përpoq të futej në stërvitje por u ndalua të hynte nga siguria për shkak të gjestit të tij provokues, duke shkaktuar një sherr.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore