Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Edhe Messi drejt Arabisë Saudite? Rivali i Al Nassr përgatit ofertën “faraonike” për “pleshtin”

Edhe Messi drejt Arabisë Saudite? Rivali i Al Nassr përgatit

Transferimi i Cristiano Ronaldo në klubin e Arabisë Saudit, Al Nassr, “shokoi” botën e futbollit për shkak të vlerave financiare të përfshira në atë transferim.

Megjithatë, duket se nuk kemi parë ende asgjë! Pikërisht kështu, sepse rivalët kryesorë të Al Nassr po përgatitin një ofertë akoma dhe më madhështorë, as më pak e as më shumë, se për Lionel Messin. Sipas MundoDeportivo, klubi al Hilal thuhet se i ka oferuar kampionit të botës një pagë prej 300 mijë euro në vit, pothuajse dyfishi i pagës që merr CR7-ata tëk Al Nassr.

Dy “rivalë të përbetuar” tek dy klube po aq rival, duket si një skenar perfekt, megjithatë mbetet për t’u parë se sa do të joshet Leo Messi nga këto para, teksa nga ana tjetër raportohet që ai ka nisur bisedimet për të rinovuar kontratën me PSG.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore