Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ecuria në kualifikueset e Botërorit/ Shqipëria lë pas Italinë, Spanjën e Francën

Ecuria në kualifikueset e Botërorit/ Shqipëria lë pas

Ecuria mbresëlënëse e Shqipërisë në kualifikueset e Botërorit 2022 konfirmohet nga statistikat. Befasia e madhe vjen në renditjen kontinentale.

Pas gjashtë ndeshjeve të luajtura, Kombëtarja pozicionohet e teta në Europë për pikë të grumbulluara, në renditjen që kryesohet nga Danimarka, e ndjekur nga Anglia, Gjermania, Holanda e Belgjika. Kuqezinjtë kanë lënë pas Italinë, në vendin e 10-të, Spanjën që është e 14-ta dhe Francën në vendin e 18-të.

Djemtë kuqezi i kanë dhuruar gjithë kombit një ëndërr, për të cilën tashmë do të luftojnë që ta realizojnë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore