Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E TURPSHME! Allegri vrapoi për në dhomën e zhveshjes, ndërsa Spalletti e ndoqi me vrap për të shtrënguar duart (VIDEO)

E TURPSHME! Allegri vrapoi për në dhomën e zhveshjes, ndërsa

Derbi i Napolit me Juventusin ishte një shfaqje fuqie për “azzurrët” që mbizotëruan me rezultatin 5-1 dhe mbetën favoritët e parë për titull. Beteja e stolit mes Luciano Spalletti dhe Max Allegri pati një fitues të madh, trajnerin napolitan 63-vjeçar.

Para ndeshjes të dy shkëmbyen një shtrëngim duarsh dhe buzëqeshje të përzemërt, por në fund të ndeshjes, Spallettit iu desh të ndiqte kolegun e tij për të shtërnguar duart, ndërsa ai nxitoi për në dhomën e zhveshjes. 

Kamera e transmetimit kanë “kapur” skenën në fjalë me Allegrin që po largohej me shpejtësi drejt fushës dhe homologun e tij e ndiqte me këmbëngulje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore