Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E shkrumbuar nga flakët/ Piloti i F1 publikon foton e kaskës që mbante gjatë aksidentit

E shkrumbuar nga flakët/ Piloti i F1 publikon foton e kaskës që

Piloti francez Romain Grosjean, që deri vjet garonte në Formula 1, ka publikuar një foto të kaskës (kokores) që ai mbante në garën e zhvilluar vjet në Bahrein. Në atë garë, makina e tij Haas u nda në dy pjesë pas një aksidenti me barrierat mbrojtëse dhe mori flakë.

Piloti ndejti për 30 sekonda mes flakëve dhe në fund arriti të dalë gjallë që andej, duke mos patur dëmtime të rënda.

Pas gati një viti nga ajo ngjarje e rëndë, Grosjean publikon foton e kaskës, e cila duket e djegur në mjaft vende, por që gjithsesi, i shpëtoi jetën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore