Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"E refuzova yllin e Real Madridrit sepse…"/ Habit moderatorja: Më kanë propozuar për martesë në stadium

"E refuzova yllin e Real Madridrit sepse…"/ Habit moderatorja:

Moderatorja Gea Braha ishte e ftuar në emision sportiv ‘Top Arena’, që i dedikohet totalisht Kampionatit Europian 2021.

Braha e nisi karrierën e saj si një velinë e emisionit ‘Fiks Fare’ dhe thotë se gjatë 2 viteve që ishte pjesë e emisionit investigativ ëdo të hënë merrte trëndafila nga admiruesit e saj të shumtë!

Moderatorja zbulon në rubrikën “Këndi i Antonelës” se një prej tifozëve në stadium ka arritur edhe deri në propozimin për martesë.

“Tifozat në Instagram ngaqë s’të kanë përballë kanë edhe një fantazi më të shfrenuar, kurse ata përballë janë pak më të përmbajtur. Por kanë arritur deri aty në propozim për martesë në derbin Partizani. Më ka propozuar kur isha gjatë punë dhe se kisha mendjen fare. Më iku!”.

Përsa i përket lajmit se bukuroshja shqiptare, u bë ‘shënjestra’ për futbollistin e Real Madridit, Vinicius Junior, ajo tha se e ka refuzuar dhe shpjegon arsyen se pse.

“E kam refuzuar, se ata i marrin gocat me radhë, ju shkruajnë të gjithave”, tha ajo.

"E refuzova yllin e Real Madridrit sepse…"/ Habit moderatorja:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore