Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E PAPRITUR/ Shënoi ndaj Barçës, "çmendet" gruaja e lojtarit të Real Madrid, zhvishet para… (VIDEO)

E PAPRITUR/ Shënoi ndaj Barçës, "çmendet"

Tifozët bëjnë gjithmonë çmendur, aq më tepër kur bën tifo për personin e zemrës.

Teksa Real Madrid ia doli të fitojë në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës përballë Barcelonës me shifrat 3-2, një fitore kjo e siguruar nga Fede Valverde, guruaja e tij pak sa nuk u "çmend.

Mina Bonino hidhet në divan, madje hedh edhe këmishën.

Në sfond, djali i tyre, Benicio, e pa ndeshjen gjithashtu në krahët e Leslie, kujdestares së tij. Në mes, një i afërm i çiftit. Ky gëzim nuk ishte i rastësishëm. Valverde nuk kishte luajtur, nuk po kalonte mirë dhe kjo çmenduri familjare tregon se futbolli ka të bëjë me ndjenjat, vuajtjet e të gjithëve, sidomos familjarëve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore