Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E pabesueshme në Gjermani/ Futbollisti del nga fusha e lojës dhe rreh tifozin (VIDEO)

E pabesueshme në Gjermani/ Futbollisti del nga fusha e lojës dhe rreh

Mbrojtësi i Hamburg, Toni Leistner, u përfshi në një moment shokues me një tifoz të Dynamo Dresden.

Ai u ngjit në shkallët e stadiumit për t’u përballur me tifozin kundërshtar. Gjermani la përgjys intervistën pas humbjes së skuadrës së tij 4-1 dhe iu sul tifozit për t’u zënë me të.

Incidenti ndodhi para syve të 10 mijë tifozëve në stadiumin Rudolf-Harbig, audience më e madhe kjo që nga izolimi në karantinë.

Video u bë menjëherë virale teksa lojtari e shtynte me forcë në ulëse tifozin. 30-vjeçari zbuloi se reagimi i tij erdhi pas disa fjalëve jo të duhura nga ana e tifozit të paidentifikuar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore