Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E mbani mend Shaquille O'Neal ? Shikoni transformimin e tij të pabesueshëm në moshën 50-vjeçare (FOTO)

E mbani mend Shaquille O'Neal ? Shikoni transformimin e tij të

Legjenda e NBA, Shaquille O'Neal, po kërkohet nga fansat të rikthehet në basketbollin e luajtur pasi tregoi fizikun e tij të pabesueshëm në Instagram.

Në fillim të këtij viti, 50-vjeçari tha për Men's Journal: "Dua të heq këmishën time në Instagram për herë të fundit. Pashë një 70-vjeçar atje dhe ai kishte muskuj kudo. Kështu që vendosa të kem dhe unë."

Dhe Shaq tani më në fund e ka përmbushur këtë premtim duke postuar një foto topless në rrjetet sociale me një fizik të ri të pabesueshëm. Dhe tifozët e kanë nxitur që të kthehet në NBA.

Një tifoz tha: "E vetmja gjë që e pengon atë nga NBA është qëndrueshmëria. Ai do të vazhdonte të drejtonte ligën!"

E mbani mend Shaquille O'Neal ? Shikoni transformimin e tij të

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore