Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E konfirmon menaxheri: Kalimi i Ozil te Fenerbahce po kompletohet

E konfirmon menaxheri: Kalimi i Ozil te Fenerbahce po kompletohet

Mesut Ozil përfundimisht do të largohet nga Arsenali, pas një periudhe të vështirë në klub.

Mesfushori turko-gjerman nuk ka bërë asnjë paraqitje që nga fillimi i vitit të kaluar dhe është shumë afër largimit nga The Gunners.

Menaxheri i Ozil, Erkut Sogut ka konfirmuar se lojtari është në proces të realizimit të transferimit te Fenerbahce.

“Procesi i transferimit të Mesutit te Fenerbahce është aktualisht duke u realizuar”, ka thënë ai për DemarkeSports.

“Fansat e kanë kuptuar se çfarë do Ozil në përgjigjet ndaj tyre në Twitter dhe tani gjithçka është rrugës për realizim”, ka shtuar më tej Sogut.

Mesfushori përmes llogarisë së tij në Twtter pak ditë më parë konfirmoi se  dëshiron kalimin te Fenerbahce, ndërsa i pëlqen të luajë edhe në MLS. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore