Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Dybala pret Interin, por një tjetër klub i Serisë A i ofron 6 mln euro në sezon

Dybala pret Interin, por një tjetër klub i Serisë A i ofron 6 mln

Paulo Dybala vijon të presë Interin, por së fundi është futur në garë fuqishëm klubi i Napolit.

Luciano Spalletti nuk e ka fshehur simpatinë e tij për argjentinasin dhe u ka kërkuar drejtuesve të klubit që të bëjnë një sforco për t’ia sjellë në “Diego Armando Maradona”.

Nisjen e negociatave e ka pranuar edhe vetë djali i presidentit De Laurentiis, ndërsa së fundi mediat italiane raportojnë se Napoli është gati t’i ofrojë argjentinasit një pagë prej 6 milionë eurosh neto në sezon,

Momentalisht duket se Dybala është i vendosur t’i japë ende kohë Interit, pasi ka një pakt të fortë me Marottën dhe pret që zikaltrit të largojnë Sanchez, për ta afruar në Milano, megjithatë presioni i napolitanëve sa vjen e po shtohet. /SuperSport/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore