Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Drithëruese në UFC/ Luftëtari thyen këmbën gjatë ndeshjes pas goditjes së fortë (VIDEO)

Drithëruese në UFC/ Luftëtari thyen këmbën gjatë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në përballjen e UFC-së mes Uriah Hall dhe Chris Weidman.

Weidmani humbi këtë përballje pasi e theu këmbën teksa goditi me forcë kundërshtarin.

Wiedman goditi Hall në këmbë, por theu pjesën e poshtme të këmbës.

Kjo bëri që ai të humbte ndjenjat menjëherë.

Nga video e mëposhtme, shihet se lëndimi i tij është mjaft i rëndë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore