Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Do përballej me Rusinë në Ligën e Kombeve/ Ja me kë do luajë Shqipëria më 13 qershor

Do përballej me Rusinë në Ligën e Kombeve/ Ja me kë do

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të presë më 13 qershor Estonin në një përballje miqësore në stadiumin “Air Albania”.

Ndeshja është konfirmuar ditën e sotme, ndërsa kjo përballje zëvendëson atë që kombëtarja ishte parashikuar të luante ndaj Rusisë në Ligën B të Nations League, por pas vendimit të UEFA për pezullimin e Rusisë, FSHF vendosi që të shfrytëzonte këtë datë zyrtare për të organizuar një miqësore.

Kombëtarja kuqezi do të zhvillojë miqësore dhe me Islandën më 6 qershor, ndërsa më 10 qershor do të presë Izraelin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore