Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Do e marrim CR7 te Chelsea?”/ Përgjigja e Tuchel bëhet virale në rrjet, mos e humbisni!

“Do e marrim CR7 te Chelsea?”/ Përgjigja e Tuchel bëhet

Tifozët e Chelsea presin një dhuratë të madhe nga merkato e verës.

Emra si Cristiano Ronaldo dhe Neymar janë lidhur me një transferim në “Stamford Bridge”.

Ekipi i Thomas Tuchel ndodhet në SHBA për fazë përgatitore. Një tifoz i bluve ka pyetur trajnerin Thomas Tuchel rreth mundësisë së transferimit të CR7 te Chelsea.

“A do të firmosim me Cristiano Ronaldon?”, i është drejtuar teknikut tifozi pasi i mori një autograf. Ndërkohë, Tuchel i është përgjigjur duke buzëqeshur: “Nuk ta tregoj dot… “/ Supersport

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore