Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Djalli" drejt shitjes! Njeriu më i pasur në Angli dëshiron të blejë Manchester United, në garë dhe Lewis Hamilton

"Djalli" drejt shitjes! Njeriu më i pasur në Angli

Jim Ratcliffe, njeriu më i pasur në Angli, zbulon planet e tij për të blerë Manchester United.

Një zëdhënës i tij tha se ishte bërë një ofertë zyrtare, shifër e cila nuk është bërë publike, në drejtim të pronarëve aktualë të United për blerjen e klubit.

Manchester United ka disa kohë tashmë që është nxjerrë në shitje megjithatë të paktë janë emrat që janë përfolur për blerjen e mundshme të “Djajve të kuq”, ku përveç Jim Ratcliffe, interes ka shfaqur edhe kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton./ Super Sport

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore