Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Djali i Cristiano Ronaldos kërcen me fanellën e Barcelonës

Djali i Cristiano Ronaldos kërcen me fanellën e Barcelonës

Georgina Rodriguez konfirmon faktin se në familjen e Cristiano Ronaldos ka demokraci. Ajo publikon një video ku djali i legjendës madrilene, CR7 po kërcen bashkë me dy motrat e tij me fanellën e Barcelonës të veshur.

Portugezi u bë një nga lojtarët më të urryer në Katalonjë gjatë periudhës kur ai luante për Realin por nuk mund të nxisë djalin e tij të bëjë zgjedhje që nuk i dëshiron dhe në këtë rast, vullneti i fëmijës 5-vjeçar duket se ka triumfuar.

Gjatë 9 viteve në Madrid Ronaldo shënoi 451 gola, 20 prej të cilëve Barcelonës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore