Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Dita më e lumtur kur..."/ Presidenti i FFK në Jashtë Loje tregon pendesën më të madhe në jetë

"Dita më e lumtur kur..."/ Presidenti i FFK në Jashtë

Këtë të enjte i ftuar në “Jashtë Loje” me Sidorela Gjonin, i ftuar ishte presidenti i Federatës së Futbollit në Kosovë, zoti Agim Ademi.

Gjoni i bëri edhe disa pyetje të ndryshme lidhur jo vetëm me futbollin, por edhe me jetën e tij personale.

Kur u pyet se për çfarë është penduar, zoti Ademi u shpreh: “ Jam penduar për kohën që kam humbur e nuk kam ndenjur më shumë me djalin dhe familjen”
E nga ana tjetër për ditën më të lumtur të jetës e personat për të cilët kujdeset më tepër ai u shpreh: “Dita më e bukur, kur më ka lindur djali. Unë kujdesem për të gjithë njerëzit e dashur.”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore