Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Disfatë e thellë në Champions League, PSG mund Vllazninë e femrave në Shkodër

Disfatë e thellë në Champions League, PSG mund Vllazninë e

Vllaznia e femrave ka pësuar disfatë 0-4 në shtëpi ndaj PSG-së (Grupet, Champions League). Vajzat franceze mbyllën llogaritë që në pjesën e parë, me dy gola.

Ishte Diani që “tundi rrjetën” 2 herë, duke vendosur kështu ndeshjen në shinat e duhura.

Në pjesën e dytë, PSG do thellonte avantazhin me Bachmann, pas një asisti të Cascarino në minutën e 60-të dhe Folquet (90′).

Pas katër ndeshjesh, Vllaznia mbetet në vendin e fundit, pa asnjë pikë të grumbulluar. Në krahun tjetër, parisienet janë në vendin e dytë me 7 pikë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore