Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Dhunoi seksualisht 4 vajza/ Mbetet në burg futbollisti i Manchester City-t

Dhunoi seksualisht 4 vajza/ Mbetet në burg futbollisti i Manchester City-t

Asgjë nuk po shkon mirë për Benjamin Mendy. Mbi lojtarin rëndojë katër akuza për përdhunim dhe dhunë seksuale, për ngjarje të ndodhura mes tetorit 2020 dhe gushtit 2021.

Futbollisti mendoi se mund të kthehej në shtëpinë e tij me vlerë 5 milionë paund, por në vend të kësaj gjykata e Chester vendosi të lërë në burg francezin dhe sipas informacioneve 27-vjeçari do të qëndrojë në burg deri në 24 janar 2022, kur është edhe data e gjykimit.

Një tjetër seancë paraprake pritet të mbahet më 15 nëntor.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore