Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Dhunoi prindërit nën efektin e narkotikëve, arrestohet ish mesfushori i Interit

Dhunoi prindërit nën efektin e narkotikëve, arrestohet ish

Ish mesfushori i Interit dhe përfaqësueses së Kolumbisë, aktualisht pjesë e Millionarios, Fredy Guarin ka përfunduar në prangat e policisë vendase mbrëmjen e sotme, për shkak të një sherri në familje.

Policia kolumbiane ka sqaruar se ka marrë një telefonatë për një sherr ku ishin përfshirë mesfushori Guarin dhe prindërit e tij, teksa kanë shoqëruar menjëherë futbollistin 35-vjeçar.

Aktualisht policia vendase po punon për zbardhjene shkaqeve të sherrit, teksa dyshimet janë që futbollisti kolumbian të ketë qenë nën efektin e lëndëve narkotike.

Fredy Guarin numëron 141 ndeshje dhe 23 gola me fanellën e Interit në periudhën 2012-2016, ndërsa me përfaqësuesen e Kolumbisë ka zbritur në fushë 57 herë, duke shënuar 4 gola.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore