Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Derbi me Everton-in/ Trajneri Klopp flet për gjendjen e Mane dhe Thiago pas infektimit me Covid

Derbi me Everton-in/ Trajneri Klopp flet për gjendjen e Mane dhe Thiago pas

Jurgen Klopp ka konfirmuar se Thiago Alcantara dhe Sadio Mane gëzojnë formë perfekte dhe se ndjehen mirë pasi u rikuperuan nga Coronavirus.

Të dy yjet e ekipit pritet të luajnë të shtunën kur Liverpool të përballet me rivalët e qytetit, Everton, në një ndeshje spektakolare në Goodison Park.

Everton ka bërë një fillim sezoni sensacional nën drejtimin e Carlo Ancelotti, dhe aktualisht janë në vend të parë në renditje.

Në konferencën për shtyp të ditës së sotme, Klopp tha se Thiago dhe Mane kishin kohë mjaftueshëm për t’u rikuperuar dhe se janë kthyer në nivelin e tyre më të mirë.

“Kanë 5-6 ditë që janë kthyer në stërvitje,” deklaroi trajneri i Liverpool.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore