Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Demiral objektivi i parë i Atalantës për mbrojtjen

Demiral objektivi i parë i Atalantës për mbrojtjen

Atalanta po vazhdon të punojë me intensitet për të përforcuar repartin e prapavijës dhe për t’i gjetur një zëvendësues Cristian Romeros, në mënyrë që argjentinasi të mos e përballojë i vetëm të gjithë peshën e sezonit të ardhshëm.

Për momentin në krye të listës së Gian Piero Gasperinit është Merih Demiral, por për turkun e Juventusit është në garë edhe Borussia Dortmund, që e vështirëson shumë tratativën.

Alternativa tjetër për mbrojtjen është Sven Botman, por Lille kërkon 30 milionë euro për kartonin e tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore