Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Delet kullosin në fushë, stadiumi i ekipit shqiptar në gjendje mjeruese (FOTO)

Delet kullosin në fushë, stadiumi i ekipit  shqiptar në gjendje

Këto pamje mjeruese vijnë nga stadiumi i skuadrës së Besës. Në foto duket fusha e klubit të Kavajës, ku në të kanë hyrë kafshët.

Skuadra verdhezi, e cila garon në Kategorinë e Parë, është detyruar që t’i zhvillojë ndeshjet e “shtëpisë” në fushën e Luzit të Vogël.

Pamja është vërtet trishtuese kur bëhet fjalë për një qytet që e dashuron prej dekadash futbollin.

Një rast i ngjashëm është dhe ai i fushës së stadiumit të Kastriotit në Krujë, ku mungesa e investimeve dhe kriza e koronavirusit ka bërë që fusha të kthehet në kullotë për kuajt.

Delet kullosin në fushë, stadiumi i ekipit  shqiptar në gjendje

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore