Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Del në shitje makina Jordan me të cilën Schumacher debutoi në Formula 1

Del në shitje makina Jordan me të cilën Schumacher debutoi

E konsideruar nga shumë si një nga njëvendëshet më të bukura në histori, si për nga dizenjo ashtu dhe nga ngjyrat, makina Jordan 191 me të cilën ka debutuar në Formula 1 legjenda Michael Schumacher është zyrtarisht në shitje.

Më këtë makinë, Michael ka debutuar në garën e Çmimit të Madh të Belgjikës në Formula 1.

Prej ditës së sotme ajo makinë është në shitje, por ende nuk është bërë me dije çmimi i shitjes.

Ajo është një nga 2 makinat Jordan që Schumacher përdori atë sezon.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore