Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

De Bruyne më i miri, Haaland solid, notat e lojtarëve në ndeshjen Man.City vs Dortmund

De Bruyne më i miri, Haaland solid, notat e lojtarëve në ndeshjen

Manchester City ka fituar ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-1 në kuadër të çerekfinales së parë të Ligës së Kampionëve.

Kevin de Bruyne dhe Phil Foden shënuan për Manchester Cityn, ndërsa golin e vetëm për Borussia Dortmundin e shënoi Marco Reus. Belgu De Bruyne ishte më i mirë në fushë me notën 8.3. Pas tij vijnë Foden e Mahrez me nota të larta te Manchester City.

Lojtari më i mirë te gjermanët ishte Maco Reus me 7.2, ndërsa Erling Haaland u vlerësua me 6.8. Manchester City e fitoi ndeshjen e parë, por gjithçka mbete e hapur për ndeshjen e kthimit.

Notat e lojtarëve të Manchester City dhe Borussia Dortmund"

De Bruyne më i miri, Haaland solid, notat e lojtarëve në ndeshjenDe Bruyne më i miri, Haaland solid, notat e lojtarëve në ndeshjen

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore