Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Cristiano Ronaldo konfirmohet pozitiv me Coronavirus

Cristiano Ronaldo konfirmohet pozitiv me Coronavirus

Ylli portugez i futbollit Cristiano Ronaldo ka dalë pozitiv me COVID-19, tha Federata e Futbollit e Portugalisë në një deklaratë në faqen e saj ditën e sotme.

Sulmuesi 35-vjeçar i Juventusit do të humbasë ndeshjen e së mërkurës në Ligën e Kombeve UEFA kundër Suedisë.

Megjithatë siç raportohet nga federata ai është "mirë, nuk ka simptoma dhe është në izolim".

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore