Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Cristiano Ronaldo futet në telashe, thyen karantinën pas infektimit me Covid-19

Cristiano Ronaldo futet në telashe, thyen karantinën pas infektimit me

Cristiano Ronaldo mund të ketë thyer protokollin e Coronavirus duke u kthyer në Torino pavarësisht testit pozitiv për Covid-19, thotë ministri i sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora.

Fituesi pesë herë i Topit të Artë u detyrua të hynte në një periudhë vetë-izolimi ndërsa ishte në detyrë ndërkombëtare.

Ai luajti dy ndeshje, kundër Francës dhe Spanjës, por u përjashtua nga e treta në fitoren 3-0 ndaj Suedisë.

Por, Ronaldo ishte drejtuar përsëri për në Itali. Superylli i Juventus arriti të Mërkurën në mbrëmje, me ekipin e tij në Serie A duke pretenduar se ishte dhënë një dritë jeshile për të që të prishte karantinën në mënyrë që të udhëtonte me avion privat.

Ekipi i Juves deklaron se ata kanë vepruar në një mënyrë të përshtatshme me rregullat anti-Covid.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore