Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Conor McGregor blen superjahtin luksoz Lamborghini, paguan plot 2.7 mln euro (FOTO)

Conor McGregor blen superjahtin luksoz Lamborghini, paguan plot 2.7 mln euro

Luftëtari i UFC, Conor McGregor, e ka mbajtur veten me të mira që pasi u bë i pasur nga MMA. Ai së fundmi ka blerë një jaht luksoz Lamborghini me vlerë 2.7 mln euro.

32-vjeçari e bëri të ditur në Instagram blerjen e tij të shtrenjtë, e cila është dizajnuar dhe ndërtuar nga Italian Sea Group.

E njohur si “Supermakina e Detit”, Lamborghini ka prodhuar vetëm 63 të tilla, me Notorious që ka blerë atë me numër 12, në nder të pijes së tij Proper Twelve.

Conor McGregor blen superjahtin luksoz Lamborghini, paguan plot 2.7 mln euro

Conor McGregor blen superjahtin luksoz Lamborghini, paguan plot 2.7 mln euro

Conor McGregor blen superjahtin luksoz Lamborghini, paguan plot 2.7 mln euro

Conor McGregor blen superjahtin luksoz Lamborghini, paguan plot 2.7 mln euro

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore