Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

City përfiton nga përplasja e Barcelonës me Messin, bën ofertën qesharake për Pleshtin

City përfiton nga përplasja e Barcelonës me Messin, bën

Lionel Messi mund të bëhet me skuadër të re që në merkaton e janarit. Është Manchester City që dëshiron të nënshkruajë me Lionel Messin sa më shpejt që të jetë e mundur.

Mediet angleze raportojnë se Manchester City po përgatit një ofertë të cilën dëshiron t’ia dërgojë Barcelonës në javët e ardhshme.

City thuhet se do t’i ofrojë Barcelonës mes 55 deri në 60 milionë eiro, duke kërkuar që të ketë Messin në skuadër që në janar. Natyrisht një ofertë qesharake, por si duket, skuadra angleze kërkon të përfitojë nga prishja e marëdhënieve mes Barcelonës dhe Messit. Për të bërë me të lehtë arritjen e marrëveshjes, Manchester City është i gatshëm të ofrojë edhe Eric Garcian, mbrojtësin e kërkuar prej kohësh nga Barcelona.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore