Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Chelsea 4-0 Juventus, notat e lojtarëve

Chelsea 4-0 Juventus, notat e lojtarëve

Chelsea ka shënuar fitore ndaj Juventusit me rezultat 4-0 në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve.

Trevoh Chalobah, Recce James, Callum Hudson Odoi dhe Timo Werner i shënuan golat për londinezët. Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte James me notën 8.1. Në anën tjetër më i dobëti ishte Alex Sandro me notën 5.7.

Pas kësaj fitoreje Chelsea del në vendin e parë me 12 pikë, aq sa Juventusi, por me goldallim më të mirë.

Notat e lojtarëve të Chelseat dhe Juventusit

Chelsea 4-0 Juventus, notat e lojtarëve Chelsea 4-0 Juventus, notat e lojtarëve 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore