Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Champions, sot ndeshjet e fundit, e gjithë vëmendja te Bayern-Barcelona

Champions, sot ndeshjet e fundit, e gjithë vëmendja te

Sot luhen ndeshjet e fundit në fazën e grupeve të Champions, ku ende ka shumë për t’u vendosur. Padyshim që me shumë interes pritet se çfarë do të ndodhë në grupin E, ku Bayern është i kualifikuar dhe sonte do të përballet me Barcelonën e cila do vetëm fitore për të mos shpresuar tek ndeshja tjetër e grupit mes Benficës dhe Dinamo Kiev.

Ka ende për t’u përcaktuar edhe në grupin F, ku Manchester United ka siguruar kulifikimin, ndërsa gara për vendin e dytë mbetet e hapur.

Asgjë nuk është vendosur grupin G, ku të gjitha janë skuadrat janë në garë dhe gjithçka do të përcaktohet sonte.

Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme:

Juventus – Malmo (18:45)

Zenit – Chelsea (18:45)

Atalanta – Villarreal (21:00)

Bayern Munich – Barcelona (21:00)

Benfica – Dynamo Kiev (21:00)

Man.United – Young Boys (21:00)

Salzburg – Sevilla (21:00)

ëolsburg – Lille (21:00) 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore