Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Champions League/ Shqiptari Myrto Uzuni shënon ndaj Juventus dhe feston si Ronaldo (VIDEO)

Champions League/ Shqiptari Myrto Uzuni shënon ndaj Juventus dhe feston si

Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pirlos.

Hungarezët e Ferencvaorsit e nisën më mirë takimin duke qenë agresiv dhe gjetën golin e shqiptarit që festoi si Ronaldo më pas.

“Zonja e Vjetër” vjen pas fitores së arritur në Hungari, teksa sonte e ka nisur nga stoli sulmuesi Morata. Ka edhe një tjetër rekord, sepse pas 123 vjetësh dhe 4371 ndeshjesh, për herë të parë në histori, Juventusi ka zbritur në fushë me një formacion titullar ku portieri dhe mbrojtja janë të huaj, pra me asnjë italian.

Bardhezinjtë janë aktualisht 9 pikë në grup me këtë fitore të mundshme, teksa grupi ka edhe Barcelona e Dinamo Kiev, që po luajnë në Ukrainë sonte.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore