Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Champions/ Juventus nuk ka nevojë për Ronaldon, Morata i jep fitoren 'Zonjës së Vjetër'

Champions/ Juventus nuk ka nevojë për Ronaldon, Morata i jep fitoren

Juventus  e nis me fitore sezonin e ri në Champions League.

Ekipi i drejtuar nga Andrea Pirlo ka fituar në Kiev me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Dinamos, me dy gola të shënuar nga Alvaro Morata (’46, ’84).

Edhe pse pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekura, 45 minutat e dyta dhuruan më shumë emicione dhe raste në të dyja portat.

Pavarësisht mungesës së rëndësishme të Cristiano Ronaldos, ekipi i drejtuar nga Andrea Pirlo arriti të merrte tre pikë me vlerë, ndërsa tani pret e qetë ndeshjen tjetër të grupit, atë mes Barcelonës dhe Ferencvaros.

Ndeshja tjetër e orës 18:55, ajo mes Zenit dhe Clube Brugge u mbyll me shifrat 1-2.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore