Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ceremonia e “Topit të Artë”/ Asnjë surprizë për “lojtari më i mirë”, e fiton talenti i Barcelonës

Ceremonia e “Topit të Artë”/ Asnjë surprizë

Sport- France Football nuk jep vetëm çmimin e “Topit të Artë”. “Kopa” është një prej tyre, për lojtarin e ri më të mirë.

Fabio Cannavaro, fitues i “Topit të Artë” në vitin 2006, e ka dorëzuar këtë çmim.

Judde Bellingham, Mason Greenwood, Nuno Mendes, Jamal Musiala dhe Pedri ishin të nominuarit.

Italiani ia ka dhënë “Kopa Trophy” talentit të Barcelonës dhe Spanjës, mesfushorit Pedri. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore