Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Casemiro fut Realin në garën për titull kampion (video)

Casemiro fut Realin në garën për titull kampion (video)

Real Madrid ka arritur një fitore falë golit të vetëm të shënuar nga Casemiro, duke u futur në lojë për titullin kampion.

Goli i artë i brazilianit i shënuar në minutën e 65-të bën që diferenca me Atletikon e Madridit të vendit të parë të jetë 3 pikë. Edhe pse ekipi i Simeonos ka një ndeshje më pak, edhe pse humbi ndaj Levantes.

Reali në këtë ndeshje ndaj Valadolidit shënoi më herët dy gola por që iu anuluan për pozicion jashtë loje.

Kjo është fitore e rëndësishme dhe e katërta radhazi e Realit që pavarësisht probleme po tregon se është ndjekësa më e afërt e Atletikos për titullin kampion.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore