Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Broja sërish “me krahë” / Shënon golin e parë për 2022 (Video)

Broja sërish “me krahë” / Shënon golin e parë

Armando Broja e filloi 2022 aty ku la 2021. Sulmuesi kuqezi shënoi golin e tretë në fitoren 4-1 të Southampton ndaj Brentford, e vlefshme për javën e prapambetur të 18-të të Premier League.

Ndeshja u zhbllokua shumë shpejt nga Bednarek, ndërsa Janlet barazoi për miqtë. Një autogol i portierit Fernandez riktheu Southampton në avantazh në pjesën e parë.

Në të dytën, Broja dhe Adams vulosën rezultatin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore