Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid (FOTO)

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Dele Alli, James Maddison dhe Jack Grealish janë fotografuar duke pirë birra në Ibiza, edhe pse Spanja u fut në “listën e zezë” të Britanisë për pandeminë.

Treshja angleze nuk shqetësohet aspak për Covid, pasi u pa qartë nga fotot se nuk respektonin masat e distancimit social.

Rrethuar nga miq, ata duket se po shijojnë çdo moment nga pushimet. Nga ana tjetër, këshillat e udhëtimit në faqen e internetit të Zyrës së Jashtme thonë se distancimi shoqëror dhe masat e tjera të sigurisë duhet të 'respektohen në çdo kohë' në hapësirat publike në Spanjë.

Ndërkohë, Britania ka vendosur karantinë 14 ditore për ata që vijnë nga Spanja.

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Birra dhe festë në Ibiza, yjet e futbollit nuk pyesin për Covid

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore