Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Bëri gafat në finalen e Champions ndaj Reali-t, portieri Karius: Çfarë më tha Jurgen Klopp

Bëri gafat në finalen e Champions ndaj Reali-t, portieri Karius:

Portieri i Liverpoolit, Loris Karius, u huazua drejt skuadrës së Union Berlinit. Ai mendon se ky rikthim në Gjermani është i mirë për të, pasi do të tregojë se mbetet ende një portieri cilësor.

“Performancat e mira janë harruar pak në Gjermani. Tashmë janë bërë thuajse 4 vite e gjysmë që kur jam larguar nga Bundesliga. Klopp? Fola me të dhe më tha se ishte një hap i mirë për mua.

“Një mundësi e mirë për të treguar se jam portier i mirë. Jam ende në kontratë me Liverpoolin. Nuk e di se çfarë do të ndodhë sezonin e ardhshëm”, – tha ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore